سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری صنعتی

زمان : 7 تا 10 مردادماه 1394

در بخش مستند، 71 اثر به بخش نهایی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) راه پیدا کردند.

هیات انتخاب : ناصر باکیده، بهزاد رشیدی، مسعود سفلایی، محمد سعید محصصی و محمود کریمی


 

 فهرست آثار منتخب :

هیات انتخاب از میان 207 اثر رسیده به بخش مستند جشنواره، 71  اثر را برگزیدند. 

1- 14 روز/ میرعباس خسروی نژاد

2- اراده های پولادین/ سید صفی اله حسینی

3- اشنیک 5000/ علی مترصد

4- اصفهان در بوق کارخانه‌ها/ بهروز ملبوس باف

5- اقدامات زیست محیطی شرکت ملی صنایع مس ایران/ مرتضی پایه شناس

6- آغاز بازی/ هومن حسنی

7- آنسوی جوانی/ غلامحسن شاهقلی

8- بر بلندای کردستان 1/ محمدعلی محراب بیگی

9- به اصفهان رو/ شهروز توکل

10- پازل - اسکن قلب/ روح الله رحیمی

11- پازل – رویانا/ روح الله رحیمی

12- پروژه احداث کمپ پردیس آذر/ مسعود کمایی

13- پروژه صدر/ یاسر قرائی

14- پروژه فجر 2 شرکت پتروشیمی ایران/ مجتبی حاتمی فر

15- پویان صنعت/ مهدی کریمی

16- تار مهر آئین/ حمیدرضا سبک دست

17- تارا و غوزه های سفید 3/ ناهید یزدی

18- تاریخچه بذر چغندر قند در ایران/ غلامرضا کتال

19- تندر 90/ امین آزاد

20- توسعه فناوری و فرمولاسیون گوگرد کشاورزی/ مهناز خالقی

21- جهان فولاد سیرجان/ مهدی محمدی

22- حاج علی علامت ساز/ لیلا همتی

23- خواب عجیبی که خودمان برای خودمان دیده ایم/ یاسر طالبی

24- در نفت ایران/ محمود ناظری

25- رمز ماندگاری/ ابوالفضل معماریان

26- روزگار آب و آتش/ رضا محمدی

27- روزنامه جام جم/ وحید زارع زاده

28- روش نصب نیروگاه کاپلان/ محسن عبدالهی

29- زمستانی که باور شد/ سیدمرتضی سیدی نژاد

30- زیر خط آب/ معصومه نورمحمدی

31- ژین/ هوشنگ میرزایی

32- سامانه هوشمند ارتباطات خودرویی/ شیرزاد احمدی

33- سرمایه های پنهان/ هومن حسنی

34- سمفونی دستها/ احسان فاضلی - مسعود ضیایی

35- سنگواره های کارون/ مقداد احمدیان

36- سوچی مشهد (سوغات چینی مشهد)/ محمدعلی هاشم پور

37- شرکت هلیکوپتری ایران/ شیرزاد احمدی

38- صنایع چوب/ حسن بهرام زاده

39- طرح ملی کهاب/ محمدعلی باشه آهنگر

40- عبور از تنگه زاغ/ رضا صراف

41- عمل ابوالقاسم/ علی صحاف - محسن فضلی

42- عیش و نیش/ محبوبه احمدی

43- غرفه/ علی حدادی

44- فانوسی روی آب/ داود جلیلی

45- معرفی شرکت مگاموتور/ داود حسین زاده

46- قصه یک مرد/ عطا مهراد و سیاوش جمالی

47- کاپیتان/ معصومه نورمحمدی

48- کارتن سازی کاسپین/ امیر توده روستا

49- کاسپین مروارید سیاه/ ناهید یزدی

50- که شبی نخفته باشی به درازنای سالی/ مسعود کمایی

51- مادرم، منیژه معدن کار است/ مهدی گنجی

52- مپنا/ رضا جوهرچی

53- مردان سکو - بخش زندگی در سکو/ میرعباس خسروی نژاد

54- مردی با تلفن همراه/ سید محمدحسین نصیری

55- مزرعه ای که سفید بود/ محمدحسین صفری

56- مستند 24/ سیدعباس شفیعی

57- مسیر سبز/ محسن رمضان زاده

58- معرفی سد و نیروگاه سیمره/ محسن عبدالهی

59- معرفی طرح سد و نیروگاه سردشت/ محسن عبدالهی

60- معرفی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس/ ابوالفضل معماریان - محمود ناظری

61- معرفی هواپیمایی "هما"/ مصطفی رزاق کریمی

62- من اکبر اعتماد اتم می‌شکنم/ احمدرضا گنجه‌ای - سیدوحید حسینی

63- من آخرین نفرم/ عزت الله پروازه

64- مهندس مسعود/ ابراهیم شهبازی

65- نانو و بایو/ فربد نامور آزاد

66- نجات مویرا/ محمد جعفری

67- نقطه صفر/ رضا محمدی

68- نگین پارس/ میرعباس خسروی نژاد

69- نگین کویر/ محمودیزدچی

70- همه اوراق هویت من/ مهدی گنجی

71- وراوی/ مانی شهریور

 

سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر برگزار می‌شود


منبع: http://www.ana.ir